Residence Elite appartement de luxe

1 Rue Bab Al Irfane, 20250 Casablanca, Maroko

  • Do 10 osób
  • Do 220 m²
  • Sypialnie: 4
 

Residence Elite appartement de luxe ma średnią ocenę gości 7/10 (11 opinii). Odległość od centrum wynosi 2,64 km. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. klimatyzację, pokoje rodzinne oraz taras.

Residence Elite w Casablance oferuje przestronny apartament z czterema sypialniami i widokiem na miasto, usytuowany kilka kilometrów od plaży Lalla Meryem oraz głównych atrakcji lokalnych, takich jak Anfa Place Living Resort i Meczet Hassana II.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem, płytą grzewczą, mikrofalówką, lodówką, tosterem oraz niezbędnym sprzętem kuchennym. W części wypoczynkowej znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych oraz kominek. Goście mają również do swojej dyspozycji pralkę i prywatne wejście. Apartament oferuje zarówno taras, jak i balkon zapewniające przestrzeń na świeżym powietrzu.

Z myślą o komforcie rodziny wnętrza wyposażono w klimatyzację, ogrzewanie oraz pokoje dla niepalących. Podłogi w strefach dziennych wyłożono kaflami lub marmurem. Łazienka posiada podwyższone toalety oraz wannę albo prysznic wraz z mydłem i odżywką do włosów. Dodatkowo dostępne są udogodnienia takie jak deska do prasowania z żelazkiem znajdującym się w apartamencie, na miejscu można też skorzystać z maseczek ochronnych i środka dezynfekującego do rąk dla zachowania higieny. Do użytku gości przekazywany jest także adapter podróżny umożliwiający korzystanie ze sprzętu elektronicznego.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 030 zł

Wybór pokoi

Apartament

Mieści maksymalnie 10 osób i ma 220 m². Wyposażenie: łóżko king-size i widok na miasto.

Residence Elite appartement de luxe - udogodnienia

  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • pokoje dla niepalących
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Obiekt zarządzany przez osobę prywatną.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Residence Elite appartement de luxe”?

Zameldowanie: od 14:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 12:00.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Residence Elite appartement de luxe”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 10 osób.

Czy Residence Elite appartement de luxe ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Residence Elite appartement de luxe?

Obiekt znajduje się w miejscowości Casablanca.

Residence Elite appartement de luxe na mapie: Casablanca

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Residence Elite appartement de luxe

Średnia ocena z 11 opinii na Booking.com to 7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Residence Elite appartement de luxe. Dodaj swoją na sleephotelscasablanca.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10