Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking

4 Rue Ahmed El Kadmiri, 20390 Casablanca, Maroko

  • Plaża w pobliżu
  • Do 5 osób
  • Powierzchnia: 104 m²
  • Prysznic bezprogowy

Obiekt Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking w miejscowości Casablanca zapewnia gościom klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Musée du Judaïsme marocain متحف التراث اليهودي المغربي leży 2,5 km od apartamentu. Odległość do Plage Lalla Meryem شاطئ لالة مريم wynosi 3,8 km.

Cały obiekt ma 104 m² i dwie sypialnie. Może w nim nocować maksymalnie pięć osób. Dwie sypialnie są wyposażone w łóżko pojedyncze i duże łóżko (typu king-size). Apartament leży przy plaży, a goście mają do dyspozycji kuchnię i pralkę. Na terenie obiektu można skorzystać z centrum spa i prywatnego parkingu. Podczas pobytu można zagrać w golfa.

Odległości do wybranych miejsc

Casablanca Cathedral3 km
Kompleks handlowo-mieszkalny Anfa Place Living Resort4,5 km
Meczet Hasana II6,5 km
Centrum handlowe Morocco Mall7,8 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~439 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami i balkonem

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

5 osób104 m²prywatna łazienka

Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przed przyjazdem trzeba zapłacić wymaganą przedpłatę przelewem.

Po rezerwacji personel obiektu przekaże gościom szczegółowe informacje.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • AR
  • angielski
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking na mapie: Casablanca

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Czy Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking znajduje się blisko plaży?

W pobliżu obiektu znajduje się plaża.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Jak daleko od obiektu „Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking” znajduje się Mers Sultan?

Mers Sultan znajduje się 2,8 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aéroport Mohammed V مطار محمد الخامس znajduje się 23,4 km od obiektu.

Opinie o Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking

Średnia ocena z 61 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Modern 2-3BR Apartment in Maarif - Balcony, AC & Private Parking. Dodaj swoją na sleephotelscasablanca.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10