Maison de la famille

Avenue Abou Bakr el Kadiri imm376 app 50, 21900 Casablanca, Maroko

  • Až pro 5 hostů
  • Až 50 m²
  • Ložnice: 1

Maison de la famille leží 8,15 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 7,2/10 (31 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje a bezplatné Wi-Fi.

Maison de la famille je apartmán v Casablance s výhledem do zahrady a vlastním vchodem, který se nachází v blízkosti Anfa Place Living Resort a Morocco Mall.

Tato nekuřácká jednotka disponuje jednou ložnicí oddělenou od dvou obývacích pokojů, které nabízejí dostatek míst k sezení včetně rozkládací pohovky. Kuchyně je vybavena troubou, varnou deskou, lednicí a jídelním koutem pro přípravu jídel. Hosté mohou využít zábavu na televizoru s plochou obrazovkou nebo použít pračku umístěnou přímo v apartmánu. Koupelna obsahuje vanu nebo sprchu a je vybavena mýdlem.

Ubytování dále nabízí bezplatné Wi-Fi po celém prostoru, šatní skříň na uskladnění věcí, žehlicí potřeby, dávkovače dezinfekce rukou rozmístěné na společných místech, detektory kouře pro bezpečnostní požadavky a bezkontaktní check-in i check-out. Po příjezdu jsou připraveny čokolády nebo sušenky.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~964 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

5 osob50 m²vlastní koupelna

Maison de la famille - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Maison de la famille“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 19:00 do 23:00. Odhlášení: od 07:30 do 11:00.

Je v ubytování „Maison de la famille“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Maison de la famille určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí Maison de la famille vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Maison de la famille?

Ubytování se nachází ve městě Casablanca.

Maison de la famille na mapě: Casablanca

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Maison de la famille

Průměrné hodnocení z 31 recenzí na Booking.com je 7,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Maison de la famille zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelscasablanca.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10