Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres

1 Rue Al Bouhtouri, 20250 Casablanca, Maroko

  • Do 5 osób
  • Do 75 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres znajduje się 1,47 km od centrum. Średnia ocena gości to 7,1/10 (210 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. bezpłatne Wi-Fi, pobyt ze zwierzętami oraz klimatyzację.

Gauthier Living by ShortStayMaroc to klimatyzowane apartamenty zlokalizowane w centrum Casablanki, oferujące widoki na miasto oraz całodobową ochronę. Obiekt znajduje się w odległości krótszej niż kilometr od Parku Ligi Arabskiej oraz niedaleko Katedry w Casablance.

Do dyspozycji gości są jedno- lub dwu-sypialniane apartamenty składające się z salonu i jednej lub dwóch osobnych sypialni, zapewniających dwa do trzech miejsc do spania. Każde mieszkanie wyposażone jest w pełni umeblowaną kuchnię ze stołem grzewczym, piekarnikiem, lodówką oraz niezbędnym sprzętem kuchennym do przygotowania posiłków. Łazienki posiadają prysznice typu walk-in oraz suszarki do włosów. Wnętrza wyposażono także w telewizory z płaskim ekranem, pralki, ściany wygłuszające hałas, czajniki i ekspresy do kawy, sofy w częściach wypoczynkowych oraz balkony lub tarasy z meblami ogrodowymi. We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest ogrzewanie, podłogi wyłożono kafelkami, niektóre pokoje przystosowano dla alergików.

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na terenie całego kompleksu mieszkalnego oraz praktycznych udogodnień takich jak przechowalnia bagażu przy recepcji czynnej przez całą dobę i obsługiwanej przez konsjerża. Do wyższych pięter prowadzą windy. Dla bezpieczeństwa zamontowano czujniki dymu oraz stosuje się fizyczne klucze umożliwiające wejście do apartamentów. Na terenie obiektu wydzielono również miejsce dla palących na świeżym powietrzu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~183 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

3 osoby55 m²prywatna łazienka

Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • recepcja czynna całą dobę
  • depozyt na bagaż
  • usługi concierge
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, bez dodatkowych opłat.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Obiekt zarządzany przez osobę prywatną.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 12:00.

Czy w obiekcie „Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres?

Obiekt znajduje się w miejscowości Casablanca.

Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres na mapie: Casablanca

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres

Średnia ocena z 210 opinii na Booking.com to 7,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Evan 08 - 2025
9/10

Bardzo udany pobyt. Lokalizacja była świetna, bo w okolicy dało się dojść pieszo do wielu miejsc z jedzeniem, a także do Meczetu Hassana II i Corniche, co zajmowało około 30 minut. Dodatkowym atutem była całodobowa ochrona oraz duży, przyjemny taras.

ℹ) Opinie gości Gauthier Living by ShortStayMaroc, Appartement Équipé, Centre, 1 ou 2 Chambres nie stanowią oceny serwisu sleephotelscasablanca.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10